SWİSSÔTEL BÜYÜK EFES’te Sanat Etkinlikleri: “DİNAMO 1” Sergisi

Swissôtel Büyük Efes’te gerçekleşecek Sanat etkinliklerinin ilki olan ve 16 genç sanatçının eserlerinin bir araya gelmesi ile oluşan  “Dinamo 1” sergisi 8 Mart-3 Haziran 2013 tarihleri arasında Swissôtel Büyük Efes Kordon 1 salonunda sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Büyük Efes Sanat işbirliğinde, Kültür ve Sanat Yöneticiliğini Meriç Aktaş Ateş’in üstlendiği bu özel serginin açılış kokteyli 8 Mart’ta Swissôtel Büyük Efes’in ev sahipliğinde gerçekleşti ve Dünya Emekçi Kadınlar gününde planlanan bu özel gün için bizler de oradaydık.

“Dinamo 1” adlı sergi, ismini durağan enerjinin elektrik enerjisine geçmesinden, Swissôtel Büyük Efes’te sanat etkinliklerinin yeniden başlamasından ve genç sanatçıların üretimlerinde var ettiği enerjiyi sergiye aktarmasından alıyor. “Dinamo 1”, 16 genç sanatçının resimlerin ardındaki hikayeleri keşfetmek isteyen sanat severleri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Sergide yer alan 16 genç sanatçı;

Cenk Akaltun, Haydar Akdağ, Abidin Müslüm Baysal, Abdulkerim Bozan, Onur Fendoğlu, Silver Gözütok Güçlü, Cemil Özçelik, Hakan Özdil, Ezgi Özkılıç, Sevim Özyurt, Deniz Sağdıç, Tuncay Topçu, İsmail Üner, Erkan Yaprakkıran, Bülent Yavuz Yılmaz, Semih Zeki.

Sizde bu sergiyi ziyaret etmek istiyorsanız Dinamo 1Swissôtel Büyük Efes Kordon 1 salonunda 3 Haziran‘a kadar açık olacak.

Fotoğraflar pemberuj tarafından çekilmiştir.

 Follow me on…