Sisters&Designers: En Ünlü Tasarım Markaları Bu Butikte Birleşti!

2012 Kasım ayı sonuna doğru Fatma‘nın davetiyle daha önceden önünden çook geçtiğim ancak farketmekte (hatta yazmakta da 🙂 ) baya geciktiğim  Sisters&Designers Butiğinin lansmanına katılmıştık. Kasım, Aralık ve Ocak ayları İş Yerindeki denetimlerim, ev taşıma ve diğer mücbir sebeplerden dolayı hep bir hengame hep bir koşuşturmaca içerisinde geçtiği için etkinliklerimi derlemem zor oldu. Bundan sonra geriye kalan etkinlikleri ve orada neler yaptığımı anımsatma amacıyla da IFW’12 postlarını bile girebileceğimi umuyorum 🙂

Sisters&Designers kurucuları Burçin-Banu kızkardeşlerden ismini alıyor. 2012 Mart ayında açılan butik, yurtdışındaki ünlü markaları bizlere sunmasının yanısıra yerli tasarımcılarla da çalışmakta.

Butikte yer alan bazı markalar; Michael Kors, Moschino, New Balance, Ralph Lauren, Jimmy Choo, Tory Burch, Marc Newyork by Andrew Marc, BCBG Generation, Rocco Borocco, Nihan Peker, Tuba Benian, Kith&Kin by Sena Serra Kefeli, Önder Özkan, Yasemin Öndar.

İş çıkışı son dakika yetişebildiğim etkinlikte diğer arkadaşlarım gibi kombin olayına giremedim. Onlar en harika parçaları kombinlerken bense harika ikramları tadıyordum ki ne kadar iyi ağırlandığımızı söylememe sanıyorum gerek yok 🙂

Bu sırada ise Banu ve Burçin Hanımdan Sisters&Designers’ın nasıl hayat bulduğunu dinledik.

Herkesin kombinine “Yapamadım :(” diye iç geçirerek bakarsan olacağı budur dedim ve bu Marc Newyork by Andrew Marc Trenchcoatı hemen üzerime geçiriverdim 🙂 Bu tarz kısa kollu pelerin misali ceketleri uzun eldivenlerle kullanmak çok trend bir görünüm yaratıyor.

Peki kimler vardı… Ben, DesignByD, ZeysFashionRoom, MerveYıldız, Fcosmos, WantTheFashion, Nerwen

Sizde uygun fiyata ünlü tasarım markalarını arıyorsanız adresiniz mutlaka Sisters&Designers olmalı.

Facebook Sayfaları için >> Tık Tık

Açık Adres: 1383 Sokak No:3/1 Kat:1 Daire:1 Alsancak – İZMİR

Yer Tarifi: Alsancak Mango Sezon Mağazasının hizasındaki Deri Show’un üst katı

Fotoğraflar wantthefashion tarafından çekilmiştir.

Follow me on…