Midi Skirt

Bu aralar çok nadir dışarı çıkar oldum. Açıkçası bu yoğun tempoya daha ne kadar dayanabileceğimi de bilmiyorum. Kızmayın ama bloga ara vermek gibi bir düşüncem de var maalesef 🙁 Artık kendime vakit ayırmam gerektiğini, bazı şeyler uğruna kendimden çok taviz verdiğimi hisseder oldum. Belki son postlarımdandır bu, belki de bir yeniden doğuş… Birlikte görelim olur mu?

Yazıya konu olan assolistimiz Pliseli şifon midi eteğimiz. Midi eteği kısa bacaklı hatunlar giymemeli derken elbette kendimi de işin içine katmıştım. Ancak birkaç sihirli hareketle iyi bir illüzyon yaratılabildiği de aşikar. Bu ayakkabıları bu haftaki Adana seyahatimde Optimum içerisindeki Mango Outlet’ten çok uygun fiyata bulunca 2 çift aldım ve bu kombinde kurtarıcım oldular diyebilirim. Dolgu topuğun nimetlerinden sonuna kadar faydalandım ve midi eteği bacak boyuma uyarladım. Siz nasıl buldunuz, beğendiniz mi?

Dantel Üst: Mango / Midi Etek: LC Waikiki / Ayakkabı: Mango / Şeffaf Çanta: Merve Sarıbudak / Yüzükler: Atlas Pasajı / Saat: DKNY

Follow me on…