İnternetteki Kuyumcunuz: www.kuyumcu.com.tr

Biz kadınların mücevhere olan tutkusunu bilmeyen yoktur. Yüzyıllar öncesinde sadece evlenirken ya da nişanlanırken bir simge olarak kullanılan yüzükler şimdi en görkemlisiyle hepimizin parmağında değil mi? Mücevheratın katettiği bu süreç, birer simgeden gelişip tutku haline gelmesi değerli maden ve taşların kullanımı sonucu ortaya çıkmış. Çok değerli olmalarından dolayı eski zamanlarda zenginlik göstergesi haline gelmişken şimdiki dönemlerde ise zenginlikten çok şıklık için kullanılmakta. Biraz da beylerden gördüğümüz değeri belirtiyor bizim için 🙂 İşte bugün sizleri bu tutkudan yola çıkarak kurulan yepyeni bir site ile tanıştıracağım.

www.kuyumcu.com.tr 4 kuşaktır mücevhere tutkuyla bağlı bir ailenin yarattığı yeni iştirak olup mücevheri tutkuyla , ustalıkla yapan bir ekibin enerjisiyle kuruldu ve hız kesmeden gelişmeye devam ediyor.

Sitede bir kadının tarzını, bir erkeğin duygularını, sevenlerin dileklerini, dostlukların değerini, çiftlerin heyecanını, miniklerin hayallerini anlatacak, yansıtacak binlerce seçenek var. İşini her gün bir profesyonel bilinciyle ama bir amatör heyecanıyla yapan bir ekip hayallerinize dokunan tasarımları kaliteyle, güvenle size ulaştırmak için çalışıyor.

Peki internet ve e-ticaret alanında başarılı projelere imza atmış bir takımın güveni ve yenilikçi vizyonuyla taçlandırılan bu harika sitede neler var?

Bunlardan başka daha pek çok kategori ve çeşit! Hemde ARİŞ Pırlanta güvencesiyle üretilip, kuyumcu.com.tr adı ile sizlerle birlikte oluyor ve sertifikaları ile gönderiliyorlar.

Belkide bir çoğumuz için dışarıda piyasa fiyatlarıyla bu ürünlere sahip olmak oldukça zor. Ancak kuyumcu.com.tr’nin avantajı online alışverişin getirdiği karın yanı sıra en iyi fiyat garantisi veriyor olması, hemde yanında yaptığı sayısız indirimler, verdiği hediye çekleri ve hediyeler..

* Üye olan herkes 150 TL hediye çeki kazanıyor!

* 400 TL üzeri alışverişlere pırlanta kolye hediye!

* Anneler günü alışverişlerinde Cocoas 6’lı Belçika çikolatası hediye!

* Aksesuar kategorisinden yapılan tüm alışverişlere Ariş Pırlanta koleksiyonu gümüş çakra yüzük hediye!

* Alâ koleksiyonundan yapılan alışverişlere gümüş bileklik hediye!

Ayrıca;

* İstanbul içi Hızlı Kurye Teslimi, Ücretsiz kargo ve kredi kartına taksit imkanı

* 2 yıl tamir ve temizleme

* Koşulsuz iade ve değişim imkanı da sizlere sunuluyor.

Online alışverişin nimetlerinden faydalanırken dikkatli olunması gereken bir konu da ödeme yaptığınız sitenin güvenliği. Kuyumcu.com.tr Geotrust 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmakta ve sizlere %100 güvenli alışveriş sağlamakta.

Sizde en uygun fiyatlarla eşinizi, annenizi, kocanızı veya sevgilinizi değerli hissettirmek, onlara sevginizi göstermek ve en önemlisi de mutlu etmek istiyorsanız kuyumcu.com.tr gerçekten doğru bir seçim. Zira onlar, mutluluklarınızın tüm uğraşlarını tatlı bir keyife, göğüslerini kabartan bir gurura ve hiç bitmeyen yeni heyecanlara dönüştürdüğünü söylüyorlar.

Sizde bu deneyimi yaşamak ve fırsatlardan yararlanmak için hemen siteye üye olun ve güvenle alışverişe başlayın!

www.kuyumcu.com.tr

 

EDIT: Kuyumcu.com.tr ile düzenlediğimiz çekiliş 26 Nisan 2013’de başlamış ve 4 Mayıs 2013’de sona ermiştir! Kazanan yakında açıklanacaktır, Sevgiler!

Follow me on…