Forum Fashion Week 1.Gün: Özlem Süer’le Atasay Lansmanı

Geçtiğimiz Ekim ayında tüm yurttaki Forum AVM’lerde bir Fashion Week düzenlenmişti. Bizde bugüne özel etkinlikler olur da gideriz diye blogger arkadaşlarımla konuşurken Deneyimli Tasarımcı Özlem Süer‘in FFW’nin 1.günü Forum Bornova’daki Atasay‘da gerçekleşecek olan moda, stil ve mücevher önerileri etkinliğine davet edildik.

Özlem Süer; avant-garde (ilerici, yenilikçi) akımı benimsemiş, bu alanda önde gelen isimlerden ve aynı zamanda Atasay’ın konsept danışmanlığını sürdürmekte. O gece de, Özlem Süer danışmanlığında yaratılan Belle koleksiyonuna ve diğer Atasay koleksiyonlarından seçtiği parçaları barındıran “Özlem Süer Özel Seçkisi”ne kelimenin tam anlamıyla hayran kaldık.

Belle; dünya moda trendlerini farklı renkler ve taşlarla stilize ederek iş hayatından günlük yaşama kadar her zaman modayı izleyen şehirli kadınların her sezonda alternatifler bulabilecekleri bir marka.

Myras; Anadolu’da yaşamış figürlerden, yöresel tekniklerden ve kavramlardan esinlenerek hazırlanmış, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel takı üretim tekniklerini inceleyerek, tarih öncesi çağlardan günümüze kadar insan yaşamıyla bütünleşmiş kavramları geçmişin değerleri ışığında günümüzün bakış açısı ile tekrar yorumluyor.

Gifty; adından da anlaşılacağı üzere Asgold‘un hediyelik olarak tasarlanmış şık ve zarif markası.

Asgold 22; Asgold’un 22 ayar otantik ve göz kamaştıran takılarından oluşuyor.

Atasay Pırlanta ise modası asla geçmeyecek, her biri sabit Atasay garantisi taşıyan tasarımlar…

Tüm mücevherler Özlem Süer tasarımı kıyafetlerle birlikte mini bir defileyle de tanıtıldı…

Bu harika etkinlik ve hediye için Atasay‘a, Ayrıca cana yakınlığı ile gönlümüzü fetheden Özlem Süer‘e sonsuz teşekkürler…

Etkinlik bloggerları ise: Cosmo-trend, wantthefashion ve ben 🙂

http://www.atasay.com/tr

http://www.ozlemsuer.com/en/index.html

Follow me on…