People StyleWatch Mart 2013 Sayısındayım !

People StyleWatch Dergisinin Türkiye sayısında bu ay (Mart 2013) “Akıllı Alışveriş Rehberi” yayınlandı.

Her markadan sezon trendlerine göre ne alınmalı, nereden alınmalı, alırken nelere dikkat edilmeli, aldığımız ürünleri nasıl kullanmalı/değerlendirmeli yada ünlü markaların ürünlerinin görünümünü başka hangi marka ve modellerle yakalayabileceğinizin ipuçlarının verildiği bu ayki sayı oldukça faydalı bir rehber niteliğinde. Mutlaka başucunuzda bulunması gereken bu rehberde bende varım!

Bir taraftan nasıl/nereden verimli alışveriş yapabileceğinizi öğrenirken diğer taraftan da eskiden aldığınız ve artık kullanmadığınız kıyafetlerinizi nasıl yenileyip, yeni sezon için daha giyilebilir hale getirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız birkaç önerime kulak verin 😉

Görsel: People StyleWatch Türkiye, Mart 2013, Syf.82

People StyleWatch‘a teşekkür ederken bu altın değerindeki sayı mutlaka elinizin altında bulunmalı diyorum! (Fiyatı 4,90 TL)

Herkesin faydalanması dileğiyle. Sevgiler…

Follow me on…

                                          

Bir Cevap Yazın

Bu blogda yer alan içeriklerin, bilgilerin, malzemelerin ve görsel unsurların tüm maddi ve manevi hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre eser sahibi olan Merve Sarıbudak’a aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. Kaynak gösterilmesi şartı ile alıntı yapılabilir.