#6renk6blogger Çekimi ve Merve Sarıbudak “Gold Series” Çantalar

Geçtiğimiz Pazar günü yeni sezon için hazırladığım ve prestij serim olarak gördüğüm “Gold Series” çantalarımın tanıtım çekimlerini gerçekleştirdik. #6renk6blogger hashtagi ile twitter’dan anlık bildirimlerden takip edebildiğiniz çekimlerde 6 Moda Bloggerı, 6 renkten oluşan seriden birer renk seçti ve kendi tarzına uygun kombini ile kamera karşısına geçti. Bakalım kimler nasıl tarzlarda kullanmış çantalarımı…

Zeynep; asil duruşuyla ve harem pantolonuyla dikkat çekerken, işlemeli vintage hırkasını açık renk topuklu ayakkabıları ve “Gold Series”den seçtiği sütlü kahve çantasıyla tamamladı. (Zeynep’in yazısı)

Salaş saten bluzu ve kot pantolonuyla rahatlığı yakalarken yakasız kabanıyla ve takılarıyla ise oldukça şık bir görünüm elde eden Sedef; “Gold Series” çantasında ise tercihini beyazdan yana kullandı. (Sedef’in yazısı)

Yaz sezonu gelmek üzere! Ben seçtiğim “Gold Series” altın çantamı serin yaz gecelerinde bronz tenim ve rengarenk kombinimle kullanmak istiyorum diyen Burcu ise kombinindeki gold detaylarla göz kamaştırdı. (Burcu’nun yazısı)

“Leather on leather” kombiniyle trend bir görünüm yakalayan Emel’in tercihi ise deri ceketiyle uyum içerisinde olan “Gold Series” haki rengi çanta idi. Jeffrey Campbell’ın Lita’sı tarzındaki ayakkabılarının dantel detayları ise gönlümüzü çoktan fethetmişti.

Nur, sarışın olmanın verdiği avantajı yanına alarak “Gold Series”den seçtiği kahve çantayı çabasız şıklıkla kombinine ekledi. Kimi zaman bir elbisenin ya da onunla uyum içerisinde olan bir kolyenin, hatta bir çantanın bile kombinin tüm havasını değiştireceğini bir kez daha gösterdi bize. (Nur’un yazısı)

Her zaman ki stili ve duruşuyla rock chick görüntüsünden yine taviz vermeyen F CosmoS, tamamen farklı tarzlarda olan parçaları kullanmayı çok sevdiğinden klasik/romantik diyebileceğimiz “Gold Series”den seçtiği siyah çantayı kendi tarzı içine yedirdi ve mükemmel bir uyum yarattı. (F CosmoS’un yazısı)

Emeği geçen arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkürler! Bir pazar gününde bu kadar özenerek, üşenmeden kalkıp geldikleri için, fikrime ve bana destek verdikleri için…

#6renk6blogger çekiminde biz çok eğlendik! Umarım biraz da olsa size bu enerjiyi geçirebilmişizdir… Çantaların %100 kendi el emeğim olduğunu ve günde sadece 1 adet üretebildiğimi belirtmek isterim.

“Gold Series” henüz online satışa çıkmamış olup birkaç tasarım sitesi ile görüşmelerim hala devam etmekte. Ama beklemek istemeyenler, hemen “Gold Series” çantalardan birini edinmek isteyenler için sadece bir mail kadar uzaktayım 🙂

Bilgi ve Sipariş: kendimyapdiydim@gmail.com

Follow me on…